Reg Organizer

Kayıt defteri düzenleme programı
BİLGİ
  • Lisans Deneme Sürümü - 39.95$
  • Boyut 3.7 MB
  • Version 5.40
  • Dil İngilizce
  • Firma ChemTable Software
Reg Organizer, sistem bakım ve onarım yazılımı olarak geliştirilmiştir. Program windows işletim sisteminin can damarı olan kayıt defterinin düzenlemerini gerçekleştirmektedir. Windows üzerinden yapılan her işlem buraya kaydedilmekte ve zamanla kayıt defte
Reg Organizer, sistem bakım ve onarım yazılımı olarak geliştirilmiştir. Program windows işletim sisteminin can damarı olan kayıt defterinin düzenlemerini gerçekleştirmektedir. 

Windows üzerinden yapılan her işlem buraya kaydedilmekte ve zamanla kayıt defteri fazla girişlerden dolayı dolup taşmakta, hatta zaman zaman hata bile vermektedir bununla ilgili. 

Programın ana özelliklerinden biri kayıt defteri içine girmeden bu program üzerinden gerekli düzenlemeleri yapmanıza yardımcı olmasıdır. Reg Organizer ile veri ekleyebilir, silebilir, değerleri dğiştirebilir, arama yapabilir kısaca windows ile ilgili herşeyi burada yapabilirsiniz. 

Program aynı zamanda Windows performansını da yüksek seviyede arttırmaktadır. Kayıt defterindeki düzenlemeler dışında kayıt defteri temizleme, birleştirme, sıkıştırma gibi özelliklerle de sizlere daha da yardımcı olmaktadır. Program en çok kullanılan yazılımlar arasında ön sıralarda bulunmaktadır.
Daha Fazla Göster
Reg Organizer indir